Asteriksas ir Obeliksas Jos Didenybės tarnyboje / Astérix and Obélix: God Save Britannia (2012) / () Online » ONLINEFILMAI.COM - NAUJAUSI IR ŽIŪRIMIAUSI TOP NEMOKAMI FILMAI IR SERIALAI ONLINE DYKAI
Pažymėti
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать Pask. komentarai


IMDB 5.3
Žanrai: Nuotykiai, Komedijos, Šeimai
Kokybė: Labai gera
Trukmė: 01:45:46
Metai: 2012
Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
Režisierius: Laurent Tirard
Aktoriai:
Gérard Depardieu, Edouard Baer, Guillaume Gallienne, Vincent Lacoste, Valérie Lemercier, Fabrice Luchini, Catherine Deneuve, Charlotte Le Bon, Bouli Lanners, Dany Boon, Atmen Kelif, Jean Rochefort, Gérard Jugnot, Luca Zingaretti, Filippo Timi, Niccolò Senni, Neri Marcorè, Tristán Ulloa, Javivi, Götz Otto…

Žiūrėti Pristatymas

Asteriksas ir Obeliksas Jos Didenybės tarnyboje

(2012)
Vedami Julijaus Cezario romėnai nesunkiai užgrobia Britaniją. Tačiau vienas mažas kaimelis vis dar priešinasi imperijos invazijai. Su lyg kiekviena diena kaimo vyrų jėgoms senkant, Karalienė pasiunčia savo patikimąjį tarną Antiklimaksą į Galiją, kur kitas kaimelis garsėja romėnų snukių daužymu.

Tuo tarpu Asteriksui su Obeliksu patikėta kita svarbi misija: iš niekam tikusio vėjavaikio ir rakšties užpakalyje, kuriam rūpi tik mergos ir muzika, genties vado sūnėno padaryti tikrą galą.

O niekas taip negrūdina vyro, kaip kelionės ir mūšiai, tad davę statinę savo magiško gėrimo, kartu su plevėsa Justforkiksu, Asteriksas ir Obeliksas keliauja padėti pusbroliui į Britaniją, kur, deja, prarasta statinė, įniršęs Cezaris, vikingai ir gražuolė Antiklimakso sužadėtinė sumaišo visas kortas Justforkikso metamorfozei.
Komentarų

Informacija

Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.