Vyras už pinigus 2: žigolo Europoje / Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) / () Online » ONLINEFILMAI.COM - NAUJAUSI IR ŽIŪRIMIAUSI TOP NEMOKAMI FILMAI IR SERIALAI ONLINE DYKAI
Pažymėti
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать Pask. komentarai


IMDB 4.6
Žanrai: Komedijos
Kokybė: DVDRip
Trukmė: ~83 min.
Metai: 2005
Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
Režisierius: Mike Bigelow
Aktoriai:
Rob Schneider, Eddie Griffin, Jeroen Krabbé, Til Schweiger, Douglas Sills, Carlos Ponce, Charles Keating, Hanna Verboom, Alex Dimitriades, Kostas Sommer, Federico Dordei, Oded Fehr, Tony Fish, Elisabetta Canalis, Hilton Myburgh, Wimie Wilhelm, Joop Kasteel, SuChin Pak, Veronica Devenish, Vincent Martella…
Žiūrėti Pristatymas

Vyras už pinigus 2: žigolo Europoje

(2005)
Djusas Bigalo laimingo atsitiktinumo dėka tapęs žigolo toliau kyla karjeros laipteliais: „Vyras už pinigus 2: žigolo Europoje“ – linksmosios komedijos „Vyras už pinigus“ tęsinys.

Djusas (akt. Robas Šnaideris), turintis įgimtą talentą suteikti malonumą moterims, sėkmingai debiutavo žigolo versle. Tačiau vyriškis vis dar stokoja patirties, todėl yra nusiunčiamas į Europą, į žigolo mokyklą. Čia jis tikisi įgyti išsilavinimą, vertą tikro žigolo.

Tačiau... Atvykęs į Europą ir įstojęs į žigolo mokyklą, Djusas supranta, jog ne viskas taip paprasta, kaip rodėsi iš pradžių. Naujokas iš Amerikos sužino, kad Europoje egzistuoja slapta žigolo sąjunga. Djuso, kaip naujoko, ir dar iš užjūrio padėtis ne kokia – jis Europos žigolo draugijoje užima pačią žemiausią pakopą. Europiečiai priešiškai nusiteikę prieš visokio plauko atvykėlius.

Lyg to būtų negana, paaiškėja, jog nežinomas žudikas vieną po kito „galabija“ aukščiausios klasės žigolo! Djusas gali būti ramus – jam kaip žemiausios klasės vyrui už pinigus niekas negresia. Bet ar tikrai Djusas visiškai ramus? Gal ir būtų, jei ne viena smulkmena - pagrindinis įtariamasis žigoložudysčių byloje yra buvęs Djuso suteneris T.J. Hiksas (akt. Edis Grifinas)!

T.J. Hiksas prieš keletą metų ėmęsis naujo romantiško verslo Amsterdamo kanaluose, dabar kaltinamas garsiausių Europos žigolo žudymu. Djusas negali tuo patikėti, kas jau kas, o T.J. tikrai nėra žudikas ! Žigolo užsibrėžia tikslą padėti išteisinti T.J. Hiksą ir grąžinti jam gerą vardą.

Kaip tik šios suirutės metu amerikietį žigolo lyg širšės medų užpuola europietės, ištroškusios egzotikos. Djuso įgimtam žavesiui ir sugebėjimui pamaloninti moteris daug reklamos nereikėjo ir paprastas žemiausios klasės vyras už pinigus tampa paklausiausia naujiena Europoje! O tuo pačiu ir žigolo žudiko taikiniu....

Kaip bebūtų keista, tarp įvairiausių keistų, pamišusių ir šiaip trenktų savo klienčių romantiškasis Djusas sutinka nuostabią moterį, pažadinančią romantiškus žigolo jausmus. Tačiau gražuolė Eva (akt. Hana Verbum) kenčia dėl persekiojimo manijos...

Vyrui už pinigus Djusui Bigalo prireiks nemažai jėgų, apsukrumo ir kantrybės, kad suspėtų viską: kovoti su priešiška žigolo sąjunga, išgelbėti savo draugą sutenerį T.J. Hiksą, išsiaiškinti tikrąjį žigolo žudiką maniaką, atsiginti nuo plūstančių išprotėjusių Europos klienčių ir dar rasti laiko nelaimingai gražuolei Evai!
Komentarų

Informacija

Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.