Sakyk, kad taip nėra / Say It Isn't So (2001) / () Online » ONLINEFILMAI.COM - NAUJAUSI IR ŽIŪRIMIAUSI TOP NEMOKAMI FILMAI IR SERIALAI ONLINE DYKAI
Pažymėti
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать Pask. komentarai


IMDB 4.9
Žanrai: Komedijos, Romantiniai
Kokybė: Labai gera
Trukmė: 01:35:45
Metai: 2001
Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
Režisierius: J.B. Rogers
Aktoriai:
Chris Klein, Heather Graham, Orlando Jones, Sally Field, Richard Jenkins, John Rothman, Jack Plotnick, Eddie Cibrian, Mark Pellegrino, Brent Hinkley, Henry Cho, Richard Riehle, Brent Briscoe, Ezra Buzzington, Julie White, David L. Lander, Lin Shaye, Barrow Davis-Tolot, C. Ernst Harth, Connor Widdows…

Žiūrėti Pristatymas Atsisiųsti

Sakyk, kad taip nėra

(2001)
Pamestinukas Gilis vieną gražią dieną sutiko nuostabią merginą Džo. Jiedu linksmai leido dienas ir po pusės metų vaikinas nusprendė pasipiršti. Džo sutiko ir jaunieji nieko nelaukdami pradėjo medaus mėnesį. Tačiau netikėtai atsiskleidė siaubinga tiesa. Paaiškėjo, kad Gilis tikras Džo brolis.

Pamestinukas virto viso miestelio pašaipų objektu, o jo sesuo skubiai išvyko. Po metų Gilis sužinojo dar vieną skaudžią naujieną - jo mylimoji Džo rengiasi ištekėti... Tačiau Giliui likimas pagaliau nusišypsojo.

Paaiškėjo, kad privatus detektyvas, ieškojęs Gilio motinos, supainiojo visus dokumentus ir privėlė klaidų. Taigi Gilis visai ne Džo brolis. Įsimylėjėlis skuba pas savo mylimąją. Ar jam pavyks sutrukdyti vestuves?
Komentarų

Informacija

Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.