Jėzaus filmas / The Jesus Film (1979) / () Online » ONLINEFILMAI.COM - NAUJAUSI IR ŽIŪRIMIAUSI TOP NEMOKAMI FILMAI IR SERIALAI ONLINE DYKAI
Pažymėti
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать Pask. komentarai


IMDB 7.1
Žanrai: Biografiniai, Dramos, Šeimai, Istoriniai
Kokybė: Labai gera
Trukmė: 02:07:46
Metai: 1979
Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)
Režisierius: John Krish, Peter Sykes
Aktoriai:
Brian Deacon, Rivka Neuman, Alexander Scourby, Niko Nitai, Joseph Shiloach, Ori Levy, Mosko Alkalai, Kobi Assaf, Moti Baharav, Ya'ackov Ben-Sira, Ze'ev Berlinski, Eli Cohen, Eli Danker, Dina Doron, Shoshana Duer, Peter Frye, Nisim Gerama, David Goldberg, Timothy Mark Hanson, Yftach Katzur…

Žiūrėti Pristatymas Atsisiųsti

Jėzaus filmas

(1979)
Filmo režisierius Džonas Heimanas nufilmavo daugiau nei 30 filmų ir gavo daug apdovanojimų už savo darbus. Filme apie Jėzų jis norėjo kuo tiksliau paskleistį gerąją žinią apie Dievo sūnų, atkurti pirmojo amžiaus Palestiną. Jis nusprendė, kad Evangelija pagal Luką duoda stiprų, pilną ir patikimą scenarijų. Beje, tokia idėja prieš jį niekam nekildavo. Heimanas manė, kad Luko Evangelija turi daug privalumų: ji tiksli dėl detalių, istoriškumo, puikiai aprašo Jėzaus Kristaus tarnavimą ir atskleidžia jo mokymą. Evangelija pagal Luką pripažinta mokslininkų, tyrinėtojų ir religinių veikėjų, kaip išsamiausias biblinis pasakojimas, kuris atskleidžia daugiausiai įvykių iš Jėzaus gyvenimo.
Filmas "Jėzus" rodo Kristų visai ne kaip mistinį herojų, kaip kad mėgdavo vaizduoti kiti režisieriai. Jėzus rodomas kaip pasiekiamas, artimas.
Komentarų

Informacija

Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.