Prisikėlęs iš pragaro: Prisikėlimas / Hellraiser: Deader (2005) / () Online » ONLINEFILMAI.COM - NAUJAUSI IR ŽIŪRIMIAUSI TOP NEMOKAMI FILMAI IR SERIALAI ONLINE DYKAI
Pažymėti
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать Pask. komentarai


IMDB 4.6
Žanrai: Siaubo, Mistinis, Trileris
Kokybė: Labai gera
Trukmė: 01:28:40
Metai: 2005
Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
Režisierius: Rick Bota
Aktoriai:
Kari Wuhrer, Paul Rhys, Simon Kunz, Marc Warren, Georgina Rylance, Doug Bradley, Linda Marlowe, Constantin Barbulescu, Matthew Delamere ir kt.


Žiūrėti Pristatymas Atsisiųsti

Prisikėlęs iš pragaro: Prisikėlimas

(2005)
Londono žurnalistė Eimė Klein gauna keistą ir šiurpią užduotį. Redaktorius Čarlis parodo jai vaizdajuostę, kurioje užfiksuotos mistinės Rumunijos požemiuose susibūrusios grupuotės apeigos. Įraše matosi žmogaus nužudymas ir prisikėlimas. Sunkių temų nevengianti žurnalistė skuba į Bukareštą. Adresu, iš kur buvo atsiųsta vaizdajuotė, Eimė randa merginą be gyvybės ženklų, rankose laikančią paslaptingą dėžutę. Eimė parsineša radinį į viešbutį. Pravėrus dėžutę, prasideda atvykėlės kelias pragaran. Žurnalistė sužinos kur kas daugiau, nei reikia intriguojančiam straipsniui... Tik ar šios žinios nebus mirtinai pražūtingos?
Komentarų

Informacija

Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.