Skandalingoji plunksna / Quills (2000) / () Online » ONLINEFILMAI.COM - NAUJAUSI IR ŽIŪRIMIAUSI TOP NEMOKAMI FILMAI IR SERIALAI ONLINE DYKAI
Pažymėti
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать Pask. komentarai


IMDB 7.4
Žanrai: Biografiniai, Istorinis, Dramos, Romantinis
Kokybė: DVDRip
Trukmė: 02:04:05
Metai: 2000
Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
Režisierius: Philip Kaufman
Aktoriai:
Geoffrey Rush, Kate Winslet, Joaquin Phoenix, Michael Caine, Billie Whitelaw, Patrick Malahide, Amelia Warner, Jane Menelaus, Stephen Moyer, Tony Pritchard, Michael Jenn, Danny Babington, George Antoni, Stephen Marcus, Elizabeth Berrington, Edward Tudor-Pole, Harry Jones, Bridget McConnell, Pauline McLynn, Rebecca Palmer…Žiūrėti Pristatymas Atsisiųsti

Skandalingoji plunksna

(2000)
Skandalingiausia visų laikų asmenybė, rašytojas ir pasileidėlis Markizas de Sadas jau senas ir gyvena beprotnamyje Šarantone, bet dar nepraradęs žavesio. Jį akylai saugo, tačiau de Sadas įsigudrina savo nepadorius, XVIII a. Prancūziją šokiruosiančius literatūros kūrinius išsiųsti į laisvę.

Jam padeda žavi skalbėja Madelina. Ją įsimyli jaunas abatas, Šarantono pamišėlių globėjas. Jis nebegali suvaldyti savo aistros merginai, juolab, kad nepaprastasis kalinys – markizas de Sadas – ją dar labiau kursto. Tačiau palaimingos pasileidėlio dienos gali greitai baigtis.

Markizo de Sado romanus skaito visas Paryžius, tad nenuostabu, kad apie juos sužino net ir Napoleonas. Imperatorius neketina taikstytis su blevyzgojančiu maištininku ir į Šarantoną siunčia grėsmingąjį daktarą Rojė-Kolarą. Šis garsėja žiauriu bepročių gydymu ir tramdymu.

Filme - visas aktorių žvaigždynas. Markizo de Sado vaidmens atlikėjas Geoffrey Rush nominuotas antrajam "Oskarui" už šį darbą (pirmąji gavo už "Shine"). Dar 2 "Oskaro" nominacijos - už kostiumus bei dekoracijas.
Komentarų

Informacija

Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.